STATYSTYKI

Liczba odwiedzin:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ostatnim/www/onas.php:7) in /home/ostatnim/www/menu2.php on line 28
154904

*Odwiedziny naliczane od roku 2015


Ostatni Mohikanie

Jesteśmy grupą przyjaciół z okolic Rybnika, miłujących wspólne wypady na motocyklach, a przede wszystkim motocykle naszego bratniego narodu radzieckiego.

Osobą, która zjednoczyła wszystkich wokół siebie jest Gawlo, człowiek obdarzony charyzmą i zawsze uśmiechnięty. Chęć stworzenia czegoś w rodzaju klubu, była pomysłem Roberta oraz moim, sprawa była wielokrotnie poruszana na spotkaniach, ale bez echa. Wszystko się zmieniło pamiętnego czerwcowego wieczoru 2005r, na kolejnej libacji, pod wpływem Pierra Smirnoffa, grzybków i innych eliksirów, po długich, wielogodzinnych naradach (ok. 1 minuty!) została powołana do życia przez Gawla, Wojtka, Roberta i mnie Bartka nazwa OSTATNI MOHIKANIE. Nazwę zaproponował Wojtek uzasadniając, iż jesteśmy jednymi z ostatnich ludzi w tej okolicy, i nieliczni w Polsce, którzy chcą jeździć na rosyjskich motocyklach (a nie tylko je posiadać) , walczyć z ciągłymi awariami, wydawać krocie na motocykle, które wymagają ciągłego dozoru technicznego, uwagi czasu cierpliwości, a efekt nie zawsze jest pożądany (właściwie nigdy).

Jeździmy ze sobą już ładnych kilka lat, jedni dłużej, inni, co dopiero do nas dołączyli, przekonując się, że panuje u nas iście rodzinna atmosfera i nieważne czy masz MZ-tkę, Jawę kupioną za kilka flaszek polskiego towaru przeliczeniowego, czy motocykl za kilkadziesiąt tysięcy, u nas masz szansę wykazać się motocyklowym sercem i koleżeństwem. Przez nasze grono przewinęło się sporo osób, które okazały się przygodnymi motocyklistami, jednosezonowcami lub po prostu zwykłymi dup…, posiadającymi motocykl tylko po to, aby zyskać kilka punktów w towarzystwie. Jeśli uważasz się za prawdziwego motocyklistę, masz weterana lub coś z bocznym wózkiem, to znaczy, że spełniasz podstawowe kryteria przynależności do naszej grupy .

Tak, więc do zobaczenia na trasie!

Copyright © 2013 by Ostatni Mohikanie admin